مراسم هفتگی هیات - شب های جمعه -ساعت 20:30
مراسم بعدی
13 آبان گرامی باد

بیانیه هیات فاطمیون ماهشهر بمناسبت گرامیداشت یوم الله 13 آبان

مدیر سیستم چهارشنبه ، 13 آبان ، 1394 2923 0

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا عَدُوِّی وَعَدُوَّکُمْ أَوْلِیَاء(ممتحنه1)

13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز استکبار ستیزی تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه نقطه عطفی است در تاریخ ملت ایران که مسیر آینده را به درستی ترسیم نمود . رخدادی که در هر برهه و اتفاق آن نشانی است از پایداری ، فداکاری و جهاد علیه طاغوتیان زمان .

آنچه که مسلم است اینکه ، استکبار جهانی و دشمنان ایران اسلامی هیچگاه از پای ننشسته اند و هر روز با ترفندی قصد سد راه ملت بزرگ ایران در رسیدن به قله های رفیع عزت و سعادت در سایه حاکمیت ا... را دارند . اما غافل از اینکه توطئه های آنها یکی پس از دیگری با رهبری روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای « مدظله العالی » خنثی می شود و چیزی جزء افزایش نفرت و انزجار ملت مسلمان ایران از آمریکا و هم پیمانانش و استحکام روز افزون شعار « مرگ بر آمریکا » نداشته است .

یوم الله 13 آبان امسال از آن حیث اهمیت مضاعفی یافته است که آمریکا و اذناب صهیونیست و زیاده خواه او پس از سالها، رویا پردازی برای براندازی نظام دینی با توسل به تهدید نظامی و تحریم های ظالمانه، دریافته‌اند که تداوم چنین رویکردی ،منافع استراتژیک آنان را با مخاطره جدی مواجه کرده است و بدین سبب؛ چهره فریبکار خویش را مزورانه در پس پرده تزویر و نفاق پنهان داشته و خیال باطل و واهی نفوذ در بدنه مستحکم ایران انقلابی و استحاله ارزش‌های والای اسلامی و انسانی آنرا در سر می‌پرورانند.

آمریکا و دیگر ایادی استکبار باید بدانند ملت بزرگ ایران هیچگاه به بهانه توافق هسته ای شعار « مرگ بر آمریکا » را فراموش نخواهند کرد و از روحیه استکبار ستیزی گامی عقب نخواهند گذاشت و همچنان توفنده به عنوان الگوی ملل آزاده جهان راه سربلندی را طی خواهند نمود .

در این روز ، مجموعه هیات فاطمیون ماهشهر با تبعیت کامل از ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و همگام با ملت سرافراز ، آرمانهای امام و شهدا را فریاد خواهد زد و یکبار دیگر اعلام خواهد نمود تا آمریکای خونخوار از سیاست های استکباری و استعماری خود دست نکشد ملت ایران پای شعار مرگ بر آمریکا ایستاده است و تا ذلت کامل مستکبران و عزت نهایی مؤمنان این نهضت ادامه دارد و ان‌شاء‌الله با ظهور منجی عالم بشریت، تمام آرزوهای مستضعفان عالم به دست با عظمت فرزند عاشورا تحقق یافته و ریشه مستکبران و مستبدان برای همیشه قطع و نابود می‌گردد.

مرگ بر آمریکا

هیات فاطمیون ماهشهر

13آبان ماه 94

برابر با 21 محرم الحرام 1437

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به هیئت فاطمیون بندر ماهشهر می باشد.